Warning: Creating default object from empty value in /home/kishgas/domains/kishgasht.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

مجتمع ورزش هاي دريايي کیش+ عکس و نقشه

 

kish Marine Sports Complex

مجتمع ورزش هاي دريايي کیش  با طرح منحصر به فرد خود بعنوان بزرگترين، مجهزترين و مدرنترين مجموعه تفريحات و ورزشهاي دريايي کیش و كشور میباشد. همچنین این مجموعه را به عنوان تنها مرکز ورزش دریایی هوشمند در کشور نامید.این مجموعه ی زیبا و مدرن به دلیل نزدیک بودنش به هتل ها و مراکز خرید کیش به یکی از پربازدیدترین مراکز تفریحی کیش تبدیل شده است. مجتمع ورزش هاي دريايي کیش در دو بخش دريايي و ساحلي طراحي و اجرا گرديده است كه بخش دريايي آن شامل يك عرشه نيم دايره به طول 300 متر و عرض عرشه 3 متر مي باشد كه محيط دريايي اين مجموعه را احاطه نموده است . بخش خشكي اين سازه نيز داراي يك سازه بتني نيم دايره است كه بيش از 17 فضاي تفكيك شده دارد و در اين فضاها امكاناتي نظير كافي شاپ، سالن ماساژ ، فروشگاه لولزم شنا ، سرويس هاي بهداشتي ، دوش ، انبار ، اتاق غريق نجات و ... جاي گرفته اند. این مجموعه با آخرین فناوری و استانداردهای روز دنیا طراحی شده و در تمام طول سال قابل استفاده است.


 این مجموعه که از جاذبه های گردشگری کیش میباشد با آخرین فناوری و استانداردهای روز دنیا طراحی شده و در تمام طول سال قابل استفاده است.از ديگر تكنولوژي هاي بكار رفته دراين مجموعه ، يك سيستم هواساز VRFاست كه در تركيب با سيستم Fresh Air هواي مطلوب داخل رختكن ها را تامين مي كند ضمنا اين مجتمع با استفاده از يك منبع ذخيره 60 هزار ليتري GRP و ژنراتور برق اضطراري مي تواند به صورت مستقل از سيستم برق و آب شهري نيز عمل نمايد.اين مجموعه زيبا با ساحل ماسه‌اي بسيار تميز و شيب مناسب، در مرکز سواحل تفريحي قسمت شرقي کيش که از نواحي پرتردد و مجاور هتل‌ها و بازارهاي کيش است واقع شده و از اين لحاظ امکان دستيابي به وسايل و امکانات ورزشي دريايي براي گردشگران راحت‌تر است.

تور کیش