Warning: Creating default object from empty value in /home/kishgas/domains/kishgasht.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

رستوران های جزیره کیش + عکس و آدرس

 

رستورانهاي جزيره كيش

 

رستورانهاي جزيره كيش با توجه به گستردگی سلیقه ها و همچنین نوع نیاز افراد از كيفيت مطلوبي برخوردار بوده است که توسط محلي نظارت و كنترل مي شوند. در جزیره کیش حدود 90 در دو نوع متفاوت رستوران یکی رستوران های همراه با موزیک زنده و دیگری رستورانهای معمولی. قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند.

 رستوران کیش

رستوران های جزيره در مقايسه با سرزمين اصلی ، مدت زمان بيشتری در طول شبانه روز سرگرم پذيرايي هستند و با برنامه های موسيقی ارائه شده فرصت مناسبی است برای تمدد اعصاب و استراحت.

رستوران کیش


اين رستوران های جزیره کیش انواع غذا‌های ایرانی، فرنگی و دریایی را با كیفیت مناسب ارائه می دهند. پذیرایی با محصولات دریایی به دلیل تنوع صید در آب های اطراف جزیره کیش در بیشتر رستوران ها انتخاب اول مسافران است. البته متوسط بهای غذا در بسیاری از رستورانهای جزیره به نسبت سایر انواع آن در سرزمین اصلی به نسبت بالا است.

 

 

تور کیش