Warning: Creating default object from empty value in /home/kishgas/domains/kishgasht.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

راه ها و مبادی دریایی جزیره کیش

راه ها و مبادی دریایی جزیره کیش


از ديرباز سفر از طریق دریا به کیش و ديدن مناظر دريايي کیش از جاذبه هاي گردشگري کیش محسوب مي گرديدند ولی بد دلیل دشواریهای خاص خود  اينگونه سفرها لذت و آسايش را از مسافران مي گرفت.

 مبادی دریایی جزیره کیش

اما امروزه با همت مديران و مسئولين مربوطه در جزيره كيش سفرهاي دريايي کیش همراه با خاطرات به ياد ماندني براي مسافران است. شناورهاي ايمن و مدرن، ترمينال مسافري مجهز و كاركنان دلسوز، اطمينان خاطر و آسايش سفر را براي مسافران دريايي به كيش ارمغان مي آورند.مبادي دريايي كيش 3 بندر چارك، آفتاب و لنگه مي باشند كه سفرهاي دريايي به جزيره در تمام ايام سال از اين بنادر انجام مي گيرد.

 مبادی دریایی جزیره کیش

در حال حاضر از مبادي آفتاب و لنگه روزانه يك سفر و از بندر چارك روزانه 3 سفر رفت و برگشت در مسير بندر كيش انجام مي گيرد. طول سفر دريايي در اين مسيرها با دو نوع شناور مسافري تندرو و شناور مخصوص حمل مسافر و خودرو انجام میشود. مسافريني كه قصد دارند با خودرو شخصي خود به كيش سفر نمايند، اين امكان با شناورهاي مخصوص حمل مسافر و خودرو براحتي برايشان فراهم شده است. در تصویر زیر فلصله بنادر را با جزیره کیش میتوانید مشاهده کنید.

 مبادی دریایی جزیره کیش
مبادی دریایی کیش موقعیت این سه بندر رو نقشه نسبت به جزیره کیش

  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه
  • نظرات

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

تور کیش