Warning: Creating default object from empty value in /home/kishgas/domains/kishgasht.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

بازار ونوس کیش + عکس و نقشه

بازار ونوس کیش

venus-market kish

بازارها و مراکز تجاری و بازارها کیش موتور های محرک اقتصاد کیش هستند که با انوع کالاها و شعبات نمایندگیهای شرکتهای بزرگ دنیا به فعالیت اشتغال دارند .


بازار ونوس یکی از بازارهای محبوب و نسبتا قدیمی در جزیره زیبای کیش است. این بازار از جمله مراکز خرید کیش میباشد  که به عنوان یکی از جاذبه های کیش نیز به شمار میرود و سالانه تعداد قابل توجهی از مسافران و گردشگران را به جزیره کیش جذب می نمایند . این ویژگی موجب شده که گردشگران و مسافران با هر قصد و نیتی که به کیش سفر نمایند بطور حتم از بازارها دیدن کرده و دست خالی بر نخواهند گشت .

 


بازار ونوس کیش در ۲ طبقه احداث شده که بیشتر فروشگاههای آن در طبقه اول واقع شده اند و در طبقه دوم بازار بیشتر دفاتر اداری و خدماتی و ... مشغول به فعالیت هستند . بازار ونوس بیشتر بازاری است برای عرضه پوشاک زنانه و کمتر در آن فروش سایر محصولات خانگی مشاهده میشود . بازار ونوس تقریبا در نزدیکی بازار مریم در خیابان سنایی قرار دارد و اکنون نزدیک به ۱۵ سال از آغاز فعالیتش میگذرد .

تور کیش