Warning: Creating default object from empty value in /home/kishgas/domains/kishgasht.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

بازار کیش مال کیش + عکس و نقشه

بازار کیش مال کیش

kish Mall shopping

بازارها و مراکزخرید کیش نیروی محرکه اقتصادی جزیره کیش هستند و با معماری مدرن و زیبا و با ارائه انوع کالاها به فعالیت اشتغال دارند. این بازارها و مراکز تجاری یکی از جاذبه های اصلی کیش می باشند که سالانه تعداد قابل توجهی از مسافران وگردشگران را به جزیره کیش جذب می نمایند.

 

 

بازار کیش مال کیش


سرزمین ایران با پتانسیل های طبیعی و جاذبه های سیاحتی و فرهنگی بسیار و داشتن آب و هوای به اصطلاح چهار فصل به عنوان کشوری توانمند در آماده سازی شرایطی مطلوب برای جذب توریست میباشد. دنیای امروز همواره به دنبال کشف بازارهای جدید برای رونق کسب و کار بوده تا با یافتن الگوهای مناسب جهانی، زمینه های مختلف گردشگری را فعال گرداند. از جمله این فعالیتها توسعه و رونق گردشگری غذایی است که مستلزم وجود جاذبه های سیاحتی و فرهنگی است.
پروژه بزرگ و عظیم  بازار کیش مال با دنبال کردن استانداردهای طراز اول بین المللی مراکز خرید و تفریحی در دنیا به قصد فرهنگ سازی و پیاده ساختن ایده¬های نو در مراکز خرید کیش و با هدف جذب برندهای معتبر جهان شروع به احداث این مجموعه منحصر به فرد کرده است.
مکان های سالم تفریحی به منظور سرگرمی برای خانواده ها، فضاهایی برای بازی کودکان و نوجوانان، مکان هایی برای ارائه خدمات سلامت و تندرستی نظیر SPAهای بین المللی از جمله مواردی هستند که این پروژه را خاص و منحصر به فرد کرده است.


طراحان این مجموعه با مطالعه و بررسی راهکارهای موفق در سایر کشورها به پیشنهاد راهکارهایی به منظور تقویت و گسترش صنعت جذب توریست جزیره کیش پرداخته¬اند. از جمله این برنامه ها، برگزاری فستیوال بین المللی غذا در مجموعه بزرگ و برتر کیش مال می باشد، که علاوه بر ایجاد تجربه ای هیجان آور و شیرین برای بازدید کنندگان، می تواند قطب مهمی در این صنعت تلقی گردد و این یکی از دیدگاه های نو و ویژه طراحان پروژه بزرگ کیش مال می باشد تا به این وسیله بتوانند سرزمین ایران را به کانون صلح و دوستی مبدل ساخته و پذیرای ملل مختلف جهان باشند.

 

 

  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه
  • گالری عکس
  • نظرات
تور کیش