Warning: Creating default object from empty value in /home/kishgas/domains/kishgasht.com/public_html/plugins/k2/swtabspro/swtabspro.php on line 327

مرکز تجاری کیش + عکس و نقشه

مرکز تجاری کیش

Kish Trade Center

مرکز تجاری کیش از پر مراجعه ترین مراکز خرید کیش در سال ۱۳۷۹ در زمینی به مساحت ۱۱٬۰۰۰ متر مربع در ۴ طبقه بنا شده است. مرکز تجاری کیش دارای ۴۷۹ واحد تجاری، چندین کافی‌شاپ و یک رستوران گردان است.

 بازار مرکز تجاری کیش یکی از بزرگ‌ترین بازارهای کیش است که با وسعت ۱۶٬۶۸۳ متر مربع در نوار سیاحتی جزیره کیش واقع شده است. مرکز تجاری کیش دارای متنوع‌ترین فروشگاه‌ها است و می‌توانید هرچه می‌خواهید در این بازار بیابید. فروشگاه بسیاری از نمایندگی‌های معتبر خارجی نیز در این بازار قرار دارد. قرعه کشى بازار هر شب راس ساعت 22 در محل انجام ميگردد و با جوائز نفيس از مسافران عزيز به نوعى تقدير و تشکر صورت مى پذيرد.  
لازم به ذکر است یکی از شاخص های عمده اقتصادی و تجاری هر منطقه ای  بازارهاو مراکز تجاری  سنتی و مدرن آن منطقه می باشد کثرت بازدید کنندگان از بازارها ومراکز تجاری موجود حاکی از ثبات اقتصادی، اطمینان  و امنیت سرمایه گذاری در منطقه بوده و رضایتمندی سرمایه گذاران و مشتریان را  فراهم مي آورد.

تور کیش